.::GirlyWorld::.
Καλως ήρθατε στο Girly World, ένα φόρουμ για κορίτσια! Συζήτηση με άλλα μέλη, ακούστε νέες επιτυχίες, βρήτε λύση στο πρόβλημα σας.Για να γίνετε μέλη πατήστε Register, αν είστε ήδη απλώς κάνετε Login.Ευχαριστούμε για την επίσκεψη!
.::GirlyWorld::.
Καλως ήρθατε στο Girly World, ένα φόρουμ για κορίτσια! Συζήτηση με άλλα μέλη, ακούστε νέες επιτυχίες, βρήτε λύση στο πρόβλημα σας.Για να γίνετε μέλη πατήστε Register, αν είστε ήδη απλώς κάνετε Login.Ευχαριστούμε για την επίσκεψη!
.::GirlyWorld::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


...only girls...
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Συμβουλές by MreskO

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
eliZakii
Admin
eliZakii


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : ..στον κόσμο μου!

Συμβουλές by MreskO Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συμβουλές by MreskO   Συμβουλές by MreskO EmptyΠαρ Νοε 26, 2010 5:50 pm

Εδώ ως έμπειρο αγόρι ο Νίκος=MreSkO θα μας δίνει συμβουλές... Cool Laughing

Αν κάποιος κάνει πλάκα, σου λέει αστεία και αν σε πειράζει τι σημαίνει αυτό; Ας πούμε, ρωταει τι έχεις, σε αγκαλιάζει στα καλά του καθουμένου, προχωράς και δεν σε αφήνει να περάσεις και κάτι τέτοια??? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://girlyworld.forumgreek.com
MreskO
Admin
MreskO


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010
Ηλικία : 36

Συμβουλές by MreskO Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμβουλές by MreskO   Συμβουλές by MreskO EmptyΠαρ Νοε 26, 2010 8:16 pm

Δυστυχως αυτο ειναι απο τα πιο δυσκολα πραγματα.

Ισως η πιο λεπτη γραμμη σε μια φιλικη και μια ερωτικη σχεση.

Ειναι πολυ δυσκολο σε τετοιες περιπτωσεις να διακρινω εγω αν αυτος που κανει αυτα που λες εχει σκοπο στο να σε πλησιασει ωστε να ερθει πιο κοντα σου ερωτικα ή απλα ετσι ειναι ο χαρακτηρας του και θελει να κανει αστεια ,αγκαλιες , τρελες κτλ.

Πρεπει να δεις πως ήταν παλια μαζι σου και αν εχει αλλαξει κατι για να συγκρινεις.

Το ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ειναι οτι δεν περνας απαρατηρητη απο την καθημερινοτητα του. affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://girlyworld.forumgreek.com
kationi

kationi


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Thessaloniki

Συμβουλές by MreskO Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμβουλές by MreskO   Συμβουλές by MreskO EmptyΠαρ Νοε 26, 2010 8:35 pm

να πω και εγω??....ειναι λιγο μεγαλο το κειμενο ομως... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eliZakii
Admin
eliZakii


Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : ..στον κόσμο μου!

Συμβουλές by MreskO Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμβουλές by MreskO   Συμβουλές by MreskO EmptyΣαβ Νοε 27, 2010 9:27 am

Ευχαριστώ Cool
ναι..υπάρχει διαφορά από προηγούμενες χρονιές..θα δείξει! Rolling Eyes Βασικά δεν τον θέλω αλλά...αν γίνει κάτι δεν θέλω να το πληγώσω το παιδί Rolling Eyes
Είδατε τι καλό άτομο είμαι;Οχι πέστε.. Laughing

και φυσικά να πεις Κάτια μου.. Very Happy δεν πειράζει το κείμενο σιγά!
και εγώ θέλω κάτι άλλο μέτα... Laughing

Α ρε Νίκο σε πρίζουμε εε? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://girlyworld.forumgreek.com
MreskO
Admin
MreskO


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010
Ηλικία : 36

Συμβουλές by MreskO Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμβουλές by MreskO   Συμβουλές by MreskO EmptyΣαβ Νοε 27, 2010 2:28 pm

Φυσικα και δεν με πρηζεται χαρα μου geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://girlyworld.forumgreek.com
kationi

kationi


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Thessaloniki

Συμβουλές by MreskO Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμβουλές by MreskO   Συμβουλές by MreskO EmptyΚυρ Νοε 28, 2010 8:42 pm

egw eimai 16..autos 21...
gnwristikame...menoume sto idio xwrio...ta ftia3ame..eimastan polu kala...ka9e mera mazi....itan polu kalos mazi m...kai ta eixa ola..oi filoi tou me dextikan apo tn prwti mera..vgainame oloi mazi..oi filoi t kai i kolliti m...alla eixame xrono kai oi duo mas....tn agapaw para polu...ta eixame ena mina..kai kati meres...kai i kolliti mou efuge germania..egw stenaxwre9ika para polu..alla enta3ei..sunexisame na vgainoume....plisiaze o kairos na anoi3oun ta sxoleia...egw edina proficiency..opote eprepe na 3ekinisw to diavasma.....duo meres dn vgika...meta t eipa pws mporw na vgw gia mia wra mono..kai m leei e ti na vgeis gia mia wra..tn epomeni mera eixe proponisi ws arga..tespa..dn vre9ikame gia mia evdomada..meta gia kanena tetarto kai auto itan..egw imoun xalia..dn m estelne pia mnm opws palia...oli tn evdomada eklaiga dn eixa ore3i...tpt...kai eipa na t milisw...kai xwrisame...ekeini tn mera eixe gene9lia i kolliti m..kai t esteila mnm to vradu..na er9ei na me parei apo ekei kai na pame opou 9elei....kai m eipe pws dn einai ola toso eukola..meta gia kapoio diastima dn tn 3anaenoxlisa..tpt....kamia epafi...meta dn 3erw gt..alla tn mera tn gene9liwn m t esteila mnm..kai siga siga 3ekinisame na milame...meta 3ekinisame na vgainoume...kai milousame para polu..e3i wres tn imera..vgainame polles fores..kai 3afnika telos..dn estelne...dn vgainame..tpt..tn rwtisa ti epa9e..tpt dn epa9e...twra milame pou kai pou....egw dn t stelnw...autos m stelnei kapoies fores...kai milame polu kala....

episis 3exasa na pw..polles fores otan ta eixame ...egw dn mporousa na vgainw opou 9elei autos..kai mexri oti wra i9ele...eidika otan mou ta elege teleutaia stigmi...
oute to eixame kanei otan ta eixame...an kai eixe prospa9isei...alla dn tn afisa...
kai otan vriskomastan twra teleutaia..pige na ginei.alla mas dieko4an....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συμβουλές by MreskO
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::GirlyWorld::. :: Για σένα... :: Αγοράκια..-
Μετάβαση σε: